Wie is wie

Coördinator CAVA / Universiteitsarchivaris

Frank Scheelings

Prof. dr. Frank Scheelings

info@cavavub.be

+32 (0) 2 629 24 34

Medewerkers

Kaat Knaepen

Kaat Knaepen

Adjunct-archivaris

kaat.knaepen@vub.be

+32 (0) 2 629 24 34

Lisa Dejonghe

Wetenschappelijk medewerker

lisa.dejonghe@vub.be
lisa.dejonghe@cavavub.be

+32 (0) 2 629 24 34

Sofie Vanobbergen

Sofie Vanobbergen

Wetenschappelijk medewerker

sofie.vanobbergen@vub.be
sofie.vanobbergen@cavavub.be

+32 (0) 2 629 24 34
+32 (0) 2 629 11 48

Ward Vansteenkiste

Ward Vansteenkiste

Project manager 'Duurzaam digitaal'

ward.vansteenkiste@vub.be

+32 (0) 2 629 13 25

Marlies

Marlies Hoebeek

Wetenschappelijk medewerker

marlies.josepha.hoebeek@vub.be
lies.hoebeek@cavavub.be

+32 (0) 2 629 24 34

Luc

Luc Notelteirs

Medewerker "Duurzaam digitaal"

luc.notelteirs@vub.be

+32 (0) 2 629 24 34

Vrijwilligers

Het ontsluiten van de collectie wordt ondersteund door een aantal vrijwilligers. Op dit moment werken ze aan het fotograferen van de erfgoedobjecten en aan het beschrijven van de affichecollectie. Er worden geregeld andere ontsluitingsprojecten opgestart.

Reacties gesloten